Tignes lyžování

Zimní dovolená

tignes lyžováníHodně lidí si při vyřčení slova dovolená představí léto, moře nebo rybník a opalování na prosluněné pláži, nicméně najdou se i tací (a není jich zrovna málo), kteří spíše preferují zimu, sníh, hory a lyžování. V posledních letech však není zima to, co bývala, a to obzvláště na českých horách. Nemluvě o velké tlačenici na každém kopci. Čím dál tím víc zimních nadšenců tak každoročně během sezóny opouští Českou republiku a vyráží na cestu za sněhem a lyžováním do zahraničí. Mezi nejoblíbenější destinace patří v tomto případě zcela jednoznačně sousední Rakousko, Francie, Itálie či Švýcarsko. Určitě najdeme i mnoho jiných exotických destinací k lyžování, ale našinec má to své oblíbené.

 

Betatour

Cestovní kancelář Beta tour je již 25 let specialistou na tyto lyžařské zájezdy. Rok co rok organizuje cenově dostupné pobyty ve více či méně známých alpských střediscích ve Francii, Rakousku, Itálii a Švýcarsku. Nabízí komfortní zájezdy do míst s překrásnými horskými masivy, upravovanými sjezdovkami a dostatečným počtem vleků, díky nimž Vám na dovolené nehrozí dlouhé čekání ve frontě.

Tignes Lyžování - Francie

pojeďte s námi lyžovatFrancouzské Alpy jsou nejžádanější destinací milovníků zimních sportů. Lyžování je tam prý díky skvělým sněhovým podmínkám nejlepší. Najdete tam nejen velké, ale i malé lyžařské areály s upravenými a dostatečně širokými sjezdovkami. Oblíbeným francouzským zimním střediskem je Tignes. Je považováno za druhé největší a nejznámější.  Nad touto oblastí se do výšky 3656 m tyčí ledová hora Grande Motte, na kterou Vás pohodlně dopraví (do výšky 3450 m) lanovka za pouhých 6 minut. Doporučujeme určitě k vyzkoušení, je to obrovský zážitek, na který dlouho nezapomenete.

OD ROKU 1990 VÁŠ SPECIALISTA NA LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY

VOLEJTE 224 214 403

Facebook