Lyžování v Itálii - Italské Alpy

Lyžování v Itálii a v moderních střediscích

 

Italské Alpy jsou známé mimořádně slunečným počasím. Itálie se těší stále větší oblibě mezi lyžaři. Itálie nabízí dostatek kvalitního sněhu. Příznivci lyžování oceňují kvalitní lyžařské zázemí.

Zalyžujte si ve vybraných a známých zimních střediscích jako jsou například Marilleva, kde najdete přes 53 km sjezdových tratí. Nebo navštivte Val di Fiemme, které je mezi Čechy nejoblíbenejší pro svých krásných 115 km tratí. Lyžování v Itálii je mimořádný zážitek a budete se rádi vracet.

Aktuálně v nabídce oblíbené a navštěvované středisko Passo Tonale, během září přineseme nabídku také na destinaci Marilleva a Val di Fiemme.

Platnost skipasu 6 dní
Nadmořská výška 1875 - 3016 m n. m.
Počet sjezdových tratí 65 km
Vzdálenost k vleku 100 - 500 m
Bazén NE
DO DETAILU ZÁJEZDU
CENA OD6490 Kč

Lyžařský areál Passo Tonale/Ponte di Legno se rozkládá na severozápadním okraji Val di Sole. Tato lyžařská oblast je známa především díky ledovci Presena, který umožňuje celoroční lyžování až z výšky 3 016 m n. m. Passo Tonale nabízí lyžařské terény všech obtížností a svojí trať si zde najde skutečně každý. Opravdovým zážitkem je sjezd tratě Paradiso (2,7 km dlouhá s převýšením více než 700 m) nebo freeride na Preseně.OD ROKU 1990 VÁŠ SPECIALISTA NA LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY

VOLEJTE 224 214 403

Facebook