Nabízíme lyžování na ledovci. 

lyžování na ledovci...a mimořádný sportovní zážitek. Zkušení lyžaři a milovníci zimních sportů provozovaných pod jarním sluncem si mohou dopřát lyžování na ledovci. Stačí se vypravit třeba do italských nebo rakouských Alp, kde ledovec udrží kvalitní sníh téměř celoročně (často od podzimu až do léta). Příjemné a sluněné počasí společně s perfektním lyžařským zázemím představují jedinečný zážitek, díky němuž se turisté do oblíbených ski areálů pod ledovcem rádi vracejí.

 

Moderní lyžařská střediska v Itálii

Mezi vyhledávané destinace, které nabízejí výborné podmínky pro lyžování v Itálii, patří ski areál Passo Tonale. Rozkládá se na severozápadním okraji Val di Sole a turisté si do této přitažlivé oblasti jezdí zalyžovat na ledovec Presena. Pokud do Passo Tonale zamíříte, užijete si celoroční lyžování, a to až z výšky 3016 m. Na ledovec Presena si přijíždějí zasportovat i vyznavači freeride. K populárním italským destinacím patří také menší, avšak malebné středisko Monto Bondone. Pro turisty jsou lákadlem zdejší svahy, které se „hřejí“ pod slunečními paprsky a pěkný je i výhled na okolní vršky italských Dolomit. Součástí střediska jsou bezpečné sjezdovky a také snowpark.

 

Za zimními sporty do Švýcarska

Pojeďte s námi lyžovat!Pokud rádi lyžujete a italské sjezdovky už dobře znáte, vyzkoušejte lyžování ve Švýcarsku. Líbit se vám bude ve ski areálu Veysonnaz, který disponuje nadmořskou výškou 1400 m. Toto alpské středisko je součástí obrovské lyžařské oblasti 4 Vallées (Čtyři údolí) s nejvyšším vrcholem Mont Fort, odkud vedou docela prudké sjezdové tratě. Nedaleko Veysonnaz se nachází známá sjezdovka zvaná Medvědí, kde se každým rokem jezdí závody Světového poháru. Výzvou pro lyžaře jsou také rakouské sjezdovky, například v Kitzsteinhornu – lyžařské oblasti na ledovci. Na rozlehlé ledovcové svahy, až do výšky 3000 m, vás pohodlně dopraví 19 lanovek a vleků. K dispozici vám budou sjezdové tratě všech stupňů obtížnosti – od mírných svahů až po vybrané náročné sjezdovky.

 

Lyžování na ledovci ve Francii

Lyžovat na ledovci můžete také v zemi galského kohouta. Lyžování ve Francii vyhledávají turisté, kteří stojí o špičkové lyžařské zázemí. Vypravit se můžete třeba do oblasti Les 7 Laux, kterou tvoří tři části Prapoutel, Le Pleynet a Pipay. Ocitnete se v úchvatné horské krajině se spoustou sněhu i slunce, která se rozprostírá kolem sedmi ledovcových jezer. Nádherné sjezdy na lyžích vám poskytne i středisko Les Karellis se sjezdovkami všech stupňů. Blízkost ledovce a ideální sněhové podmínky v tomto francouzském ski areálu oceňují také čeští lyžaři.

Ledovcové lyžování si prostě užijete!

OD ROKU 1990 VÁŠ SPECIALISTA NA LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY

VOLEJTE 224 214 403

Facebook