Hledáte skvělé lyžování? Vyzkoušejte Lyžování Dolomity.

 

lyžování DolomityPatří lyžování k vašim oblíbeným zimním sportům, ale dosud jste dávali přednost výhradně českým sjezdovkám? Neváhejte si s rodinou nebo partou přátel vyjet na lyže do ciziny. V evropských zemích, jako je Francie, Itálie, Švýcarsko nebo Rakousko, najdete moderní lyžařská střediska, ve kterých si ideálně zalyžujete, ať už patříte k začátečníkům nebo zkušeným a pokročilým lyžařům. Kde všude se vám bude líbit? Máme pro vás hned několik tipů!

 

Na lyže do Francie

Pokud se rozhodnete pro lyžování ve Francii, čeká na vás velkorysá nabídka sjezdovek i běžeckých tratí. Stačí si vybrat! Přímo v centru Savojských Alp se nachází menší a velmi útulný ski areál La Norma, který vám nabídne tratě s převýšením 1400 m a spoustu možností pro freeride. Náročnější svahy lyžaři najdou ve středisku Chamrousse a potěší i možnost ubytování v nově postavených rezidencích. Lyžování si můžete zpříjemnit třeba pobytem ve venkovním vyhřívaném bazénu (v ceně skipasu).

 

Co lyžařům nabízí Itálie?

Pojeďte s námi na dovolenou lyžování dolomityVe Francii už jste na zimní dovolené byli a chcete vyzkoušet atraktivní lyžařskou destinaci i jinde v Evropě? Zkuste lyžování v Itálii, která disponuje sportovními areály s výbornými sněhovými podmínkami, dokonale upravenými sjezdovkami či kvalitními službami. Lyžování v Itálii je správnou volbou pro turisty, kteří si vyjma sportu chtějí vychutnat i nádhernou horskou scenérii. Pestrou škálu sjezdařských terénů, ale i speciální snowboardové sjezdovky naleznete například ve ski areálu Val di Fiemme. Ubytování v turisty hojně vyhledávaném středisku seženete v luxusních hotelích i cenově dostupných apartmánech. Pokud dáváte přednost mírnějším svahům, navštivte lyžařské středisko Marrileva, které je vhodné hlavně pro rodiny s menšími dětmi nebo začínající a méně zkušené lyžaře.

 

Lyžování Dolomity Švýcarsko

Rájem pro milovníky zimních sportů jsou také švýcarské hory. Lyžování ve Švýcarsku je stále více populární také u českých turistů. Příjemný sportovní i relaxační zážitek vám poskytne tamní nejrozsáhlejší lyžařská oblast 4 Vallées (Čtyři údolí), která má k dispozici až 412 km sjezdovek a je vzájemně propojena. Dominantou celého ski areálu je hora Mont Fort (3300 m) s náročnějšími sjezdovými tratěmi. Jestliže hledáte bližší destinaci, vypravte se do Rakouska, kde na vás čekají perfektně upravené sjezdovky i běžecké tratě. Doporučit je možné známé středisko zimních sportů a turistiky Kaprun, které patří ke spolkové zemi Salcbursko (městečko Kaprun leží pod ledovcem Kitzsteinhorn). Zaujmou vás nejen vynikající podmínky k lyžování, ale i tamní krásná příroda.

OD ROKU 1990 VÁŠ SPECIALISTA NA LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY

VOLEJTE 224 214 403

Facebook