Ubytování

destinace FRANCIE
Ubytování ve Francii je zajištěno v apartmánových rezidencích. Rezidence se nacházejí v pěším dosahu lanovek (někdy přímo na sjezdovce s lyžováním od/do dveří).
Ubytování probíhá vždy v sobotu od 17 - 19 hodin. Není v moci delegáta ani ck tento čas nijak ovlivnit.
Na ubytování se skládá vratná kauce - výše je vždy uvedena u jednotlivých destinací.
Po příjezdu Vás delegát informuje o možnosti uložení zavazadel. Většina středisek nabízí uložení zavazadel v místnostech určených ubytovací agenturou. Upozorňujeme, že ne vždy se jedná o prostor, který je po celou dobu úschovy uzamčen, navíc zpravidla je místnost určena k úschově zavazadel pro několik skupin, tzn. do úschovny mají přístup i lidé z jiných CK. I přesto, že ztráty věcí z těchto místností jsou zcela výjimečné, doporučujeme nenechávat v uložených zavazadlech žádné cenné věci (elektroniku, finanční prostředky, šperky...). V některých střediscích můžete též využít placené úschovny zavazadel (cca 1-2 €/ks).

Residence nabízí výběr ze studií (zpravidla jeden pokoj) a prostornějších apartmánů (dva a více pokojů).
K základnímu vybavení všech studií a apartmánů patří koupelna, WC a kuchyňský kout. Základní vybavení kuchyňského koutu je lednice, vařič, nádobí – hrnce, talíře, příbory, sklenice... Některá studia a apartmány mají také mikrovlnnou troubu, myčku – toto nadstandardní vybavení uvedeno v popisu u jednotlivých středisek v odstavci „Ubytování“. Studia a apartmány mají v obývacím pokoji rozkládací pohovku (běžně o rozměru 135/140 x 190 cm) většinou ve formě tzv. šuplíku (tzn. obě lůžka nejsou ve stejné úrovni). Ve většině je v ceně zájezdu zahrnut pronájem lůžkovin, není-li u střediska uvedeno jinak. Mezi základní vybavení nepatří ručníky, hygienické ani úklidové prostředky.Kvalita ubytování je ve střediscích odlišná. Popisy studií a apartmánů naleznete u každé destinace v odstavci „Ubytování“.Ve Francii probíhá noční klid od 22 do 8 hodin. Prosíme, abyste dbali na dodržení tohoto nočního klidu. Jakékoliv narušení nočního klidu ubytovací agentura řeší ztržením z kauce (někdy i celá výše kauce) a opakované porušování i přivoláním místní policie.


destinace ITÁLIE
Ubytování v Itálii je zajištěno v apartmánových rezidencích. Rezidence se nacházejí v pěším dosahu lanovek.
Ubytování probíhá vždy v sobotu od 17 - 19.30 hodin a končí v sobotu mezi 8. - 10. hodinou.
Na ubytování se skládá vratná kauce - výše je vždy uvedena u jednotlivých destinací.

Residence nabízí výběr ze studií - MONO (zpravidla jeden pokoj) a prostornějších apartmánů - BILO, TRILO (dva a více pokojů).
K základnímu vybavení všech studií a apartmánů patří koupelna, WC a kuchyňský kout. Základní vybavení kuchyňského koutu je lednice, vařič, nádobí – hrnce, talíře, příbory, sklenice... Některá studia a apartmány mají také mikrovlnnou troubu, myčku – toto nadstandardní vybavení uvedeno v popisu u jednotlivých středisek v odstavci „Ubytování“.


destinace ŠVÝCARSKO
Ubytování ve Švýcarsku je zajištěno v apartmánových rezidencích. Rezidence se nacházejí v pěším dosahu lanovek.
Ubytování probíhá vždy v sobotu od 17 - 20 hodin a končí v sobotu do 10. hodiny.
Na ubytování se skládá vratná kauce - výše je vždy uvedena u jednotlivých destinací.

Residence nabízí výběr ze studií (zpravidla jeden pokoj) a prostornějších apartmánů (dva a více pokojů). K základnímu vybavení všech studií a apartmánů patří koupelna, WC a kuchyňský kout. Základní vybavení kuchyňského koutu je lednice, vařič, nádobí – hrnce, talíře, příbory, sklenice...


destinace RAKOUSKO
Ubytování v Rakousku je zajištěno v hotelech a začíná již v 14 hodin. Hotely se nacházejí ve vzdálenosti 5 - 10 km od skicentra.

Hotely nabízejí 1- a více lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.

 

OD ROKU 1990 VÁŠ SPECIALISTA NA LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY

VOLEJTE 224 214 403

Facebook