Doprava

destinace FRANCIE
Doprava je již zahrnuta v ceně všech zájezdů (vyjma zájezdů označených v ceníku AUTO). Zájezdy jsou zajišťovány komfortními autobusy. Dopravu zajišťuje několik českých přepravních společností, se kterými úspěšně spolupracujeme již řadu let. 
Pro zájemce o zakoupení pouze dopravy nabízíme za cenu 2 900 Kč. Uvedená cena je za obousměrnou cestu.
Zavazadla
Vzhledem k limitu zavazadlových prostor je počet přepravovaných zavazadel na každého účastníka omezen. Nadměrné množství zavazadel by mohlo zapříčinit přetížení vozidla, čímž hrozí snížení bezpečnosti a riziko odstavení celní kontrolou.
Limity zavazadel byly stanoveny po dohodě s dopravními společtnostmi následujíce:
1x zavazadlo do 20 kg (kufr, taška, krosna) do zavazadlového prostoru,
1x lyže nebo snowboard (ideálně ve vaku pro ochranu Vašich i cizích lyží/snowboardů - ve vaku nesmí být mimo lyží a hůlek nebo snowboardu nic jiného),
1x taška na lyžařské/snowboardové boty,
1x příruční zavazadlo do autobusu - max. 5 kg.
Upozorňujeme, že zavazadla překračující stanovené limity mohou být řidičem/pracovníkem CK vyloučena z přepravy.
Cesta
Trasa cesty je v kompetenci dopravní společnosti. Ve většině je trasa cesty vedena přes hraniční přechod Rozvadov, dále Německo, Švýcarsko, Francii. Během cesty jsou dodržovány 15 - 20 minutové bezpečnostní přestávky každé 3 - 4 hodiny (v nočních hodinách jsou intervaly mezi přestávkami delší). Toaleta může být v zimním období v autobusech mimo provoz (nebezpečí zamrznutí vodních čerpadel).
Během cesty Vám řidiči nabídnou shlédnutí videa a za poplatek máte možnost využít nabídky studených nápojů (pivo, limo) a při zastavení také teplých nápojů (káva, čaj).
Nástupní a svozová místa
Hlavním nástupním místem je PRAHA autobusové nádraží Florenc (stanice metra trasy „B“ a „C“ Florenc). Čas odjezdu z Prahy je v 16 hodin (v případě optimalizace dopravy si Beta tour vyhrazuje právo na změnu času odjezdu max. o 2 hodiny). Do střediska Val d´Allos a Isola je odjezd plánován již v 14 hodin. Přesný čas odjezdu vč. čísla nástupiště bude stanoven 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech.
Tradičně nabízíme možnost svozu ze 14 měst v ČR.
Trasa 1 - 600 Kč - Chomutov - Litvínov - Ústí nad Labem / Liberec - Hradec Králové - Pardubice - Kolín / Písek - Č. Budějovice - Tábor
Trasa 2 - 700 Kč - Brno
Trasa 3 - 800 Kč - Ostava - Frýdek-Místek - Olomouc
Uvedený příplatek je za osobu a zahrnuje obousměrnou cestu (výstup i nástup v požadovaném městě).
Svozy je možno objednat do všech destinací vyjma Val d´Allos a Isola. CK Beta tour si vyhrazuje právo na zrušení svozu (nejdéle 7 dní před termínem konání zájezdu) v případě, že ve svozovém městě nebude min. počet 20 osob.
V případě vedení trasy přes Rozvadov je možno bez příplatku nastoupit v Plzni.

Svým klientům nabízíme bezplatný transfer v Praze z Hlavního nádraží na odjezdové místo Autobusové nádraží Florenc.


destinace ITÁLIE
Pobyty v Itálii jsou nabízeny na vlastní dopravu.
Námi nabízené destinace jsou 700 - 800 km od Prahy. Přesné vzdálenosti jednotlivých destinací (v km od Prahy) uvádíme u konkrétních destinací.

 případě větší skupiny osob jsme schopni zajistit dopravu – minibus, bus aj. dle dohody. Cena dopravy je závislá na počtu osob a typu dopravního prostředku.


destinace ŠVÝCARSKO
Pobyty ve Švýcarsku jsou nabízeny na vlastní dopravu.

V případě větší skupiny osob jsme schopni zajistit dopravu – minibus, bus aj. dle dohody. Cena dopravy je závislá na počtu osob a typu dopravního prostředku.


destinace RAKOUSKO
Pobyty v Rakousku jsou nabízeny na vlastní dopravu.

V případě větší skupiny osob jsme schopni zajistit dopravu – minibus, bus aj. dle dohody. Cena dopravy je závislá na počtu osob a typu dopravního prostředku.

OD ROKU 1990 VÁŠ SPECIALISTA NA LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY

VOLEJTE 224 214 403

Facebook