Skvělé Lyžování ve Švýcarsku

Lyžování ve Švýcarsku

Švýcarsko nabízí skvělé lyžování s nejmodernějším zázemím. Kvalita sněhu a skvěle upravené sjezdovky jsou lákadlem pro mnoho návštěvníků.

Lyžařské středisko Veysonnaz

Lyžování ve ŠvýcarskuToto středisko se nachází v nejlepším lyžařském regionu ve Švýcarsku. Veysonnaz je součástí regionu 4 Vallées (4 údolí), které je tvořeno, devíti vesničkami. Nejvyšším vrcholem je Mont Fort s nadmořskou výškou 3330 m. Určitě oceníte krásný výhled na jedinečný Matterhorn a Mont Blanc. Naleznete zde celkem 226 km sjezdových tratí, kde si vskutku vybere každý.

 

Sjezdové tratě

Ve oblasti 4 Vallées najde lyžař překrásných 226 km sjezdových tratí.  Resort vyhledávají také rodiny s dětmi či začátečníci, pro které je zde množství jednodušších sjezdovek.  Na vrcholy se můžete nechat vyvézt pomocí 46 lanovek a vleků 3x kabina | 9x sedačka | 34x vlek. Komu nestačí 226 km sjezdovek může vyzkoušet i něco jiného - snowpark, free ride, běžecké tratě.

 

Platnost skipasu od 188 CHF
Nadmořská výška 1350 - 3330 m n. m.
Počet sjezdových tratí 223 km
Vzdálenost k vleku 450 - 800 m
Bazén ANO (ve středisku)
DO DETAILU ZÁJEZDU
CENA OD4500 Kč

Lyžařské středisko Veysonnaz leží v srdci jednoho z nejlepších lyžařských regionů ve Švýcarsku. Veysonnaz je součástí regionu 4 Vallées /4 údolí/, které je tvořeno, devíti vesničkami (Veysonnaz, Thyon, Nendaz, Siviez, La Tzoumaz, Mayens de l´Ours, Verbier, Bruson a Evoléne).

Mont Fort

Nejvyšším vrcholem Čtyř údolí je Mont Fort s nadmořskou výškou 3330 m. Čtyři údolí nabízejí aktivní zimní dovolenou s mimořádnou jistotou sněhu a překrásným výhledem na okolní Alpy s vrcholky Eiger, Matterhorn a Mont Blanc.

Pro náročné

Tento resort je určen především pro náročnější lyžaře, kteří zde naleznou např. extrémní černou sjezdovku z vrcholu Mont Fort s převýšením 380 m na 1 km. Nesmíme opomenout medvědí sjezdovku, která každoročně hostí mezinárodní závody vč. Světového poháru. Resort vyhledávají také rodiny s dětmi či začátečníci, pro které je zde množství jednodušších sjezdovek. To je nezapomenutelné lyžování

Veysonnaz /4 údolí/, to je báječná dovolená pro celou rodinu!OD ROKU 1990 VÁŠ SPECIALISTA NA LYŽAŘSKÉ ZÁJEZDY

VOLEJTE 224 214 403

Facebook